Lipton Akıllı Çay Bardağı Oyunu Hakkında

Lipton Akıllı Çay Bardak Oyunu Hakkında Yazımız

EN POPÜLER OYUN: AKILLI ÇAY BARDAĞI

 

 

Her şeyi bilen kadın oyununun yeni versiyonu olarak tasarlanmış olan “Akıllı Çay Bardağı Oyunu” nu tıklanma sayısında rekorlar kırmaya devam ediyor. Yine Lipton’un sponsorluğunda hazırlanmış olan bu oyunda siz aklınızdan çok özel olmayan bir nesne tutuyorsunuz ve akıllı çay bardağımız dile gelerek, size sorular soruyor. Evet ya da hayır olarak verdiğiniz cevaplardan, sizin aklınızdan neyi tuttuğunuz kolayca bulabiliyor. Evet, gerçekten bu çay bardağı çok akıllı ve hepsini buluyor.

            Oyunun oynanması kolaydır ve giriş kısmında bulunan seçenekler tamamen Türkçedir. Bu nedende sıkıntı yaşamaz ve reklam kokan bu oyuna başlayabilirsiniz. Sallama çayı barda içerisinde yukarı aşağı çekerek demledikten sonra başlayan oyunda, akıllı çay bardağı size komik sözler söyleyerek ve espriler yaparak eğlenmenizi sağlıyor.

            Akıllı ve bir o kadar da konuşkan olan çay bardağı tuttuğunuz nesne ile ilgili size en fazla 20 soru soruyor. Eğer sorularına doğru cevap verirseniz, soru sonrasında ne tuttuğunuzu büyük bir ihtimalle bulmuş oluyor. Eğer yanlış tahminde bulunmuşsa üzülüyor ve sizden sadece 5 soruya daha cevap vermenizi istiyor ve artık bu 5 sorudan sonra ne tuttuğunuzu buluyor.

            Bardağın içindeki yüz o kadar sevimli duruyor ki adeta oyunu oynamak için sadece çocuklara değil büyüklere de davet gönderiyor. Büyük küçük demeden oynayabileceğiniz bu akıllı bardak oyununa www.oyunlaoyna.net adresinden ulaşabilir ve hemen bardağımızın aklını karıştırmaya başlayabilirsiniz.Biz onun her şeyi bileceğinden eminiz peki ya siz?

            Haydi, bir an önce oynamaya başlayın ve kaliteli oyunların tadını www.oyunlayna.net ile çıkarın!